Hakkımızda

Cemkenler Orman Ürünleri, 1978 yılında Kadıköy’de kereste tedarikçisi olarak orman ürünleri sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Kaliteli hizmet anlayışı ve dürüstlük ilkesi ile kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Kadıköy’de faaliyetlerine başlayan Cemkenler Orman Ürünleri, yeniliklerin takipçisi olarak ürün gamını arttırmış ve ilk şubesini 1984 yılında Ümraniye’de açmıştır. Pazarlama ve dağıtım faaliyetlerindeki başarıları ile güçlü markaların yetkili bayisi olmuştur. Faaliyette bulunduğu ve temsil ettiği ürün gruplarında, kaliteyi ön planda tutan markalar ile çalışmayı benimsemiştir.

Gelişen müşteri portföyü ve ürün yelpazesi doğrultusunda, 1987 yılında Kadıköy’deki merkezi ve Ümraniye’deki şubeyi bugün hizmet vermekte olduğu adreste birleştirmiştir, 2016 yılında Sancaktepe’de ek bir depolama tesisi kurmuştur. Sektörde ortaklık olarak faaliyete başlayan firma, 1998 yılında şirketleşme temellerini atmıştır. İlkelerinden taviz vermeden yoluna devam eden Cemkenler Orman Ürünleri, idari birimlerin de bulunduğu Ümraniye’deki merkezinde yönetimi sağlamakta, inşaat ve mobilya sektörlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

“Başarı ve sürekliliğimizin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitemizdir.”

Vizyon & Misyon

Cemkenler Orman Ürünleri olarak hem yerel hem de küresel pazarda güvenilir, yenilikçi, insana ve doğaya duyarlı bir dünya markası olmak.

Orman ürünleri sektöründe; ihtiyaçlara uygun ürün ve hizmetleri en kaliteli şekilde sunmak, sektörün ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak.

Kalite Politikası

Cemkenler Orman Ürünleri olarak çevre bilinci ile gelecek odaklı çalışırken, ilişkilerimizde her zaman güven ve saygıyı esas alıyoruz.

Çevre Duyarlılığı

Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanıyor, çalışan ve müşterilerimizin çevre bilincini geliştirmeyi ilke ediniyoruz.

Geri Dönüşüme Destek

Geri dönüştürülebilir atıklarımızın hepsini ayrı atık kutularında biriktiriyor, geri dönüşüm firmalarına teslimatını sürekli olarak kontrol ediyoruz.

Eğitime Destek

Daha iyi bir yarın için toplumsal duyarlılık bilincimizi gelecek nesillere aktarıyor, bulduğumuz her fırsatta onlara destek oluyoruz.

Bize katılmak ister misiniz?

Cemkenler Orman Ürünleri ekibinin bir parçası olmak isterseniz, özgeçmişinizi aşağıdaki mail adresi üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

kariyer@cemkenler.com.tr